^Догори

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Бухович Микола Павлович

byhovich

Авторизація на сайті

Медіа-світ Березнівської ЦСПШБ

zspshb

Погода

Статистика

Нещодавно в ліцеї відбулася презентація книги учениці 7-Б класу Рачковської Ірини «Щелепа, у якій риба».

Зустріч розпочалася зі вступного слова класного керівника Тарасюк Олени Миколаївни, яка звернула увагу на те, що кожна дитина - унікальна. І дуже важливо «знайти себе», розвинути свої здібності.

Іринка Рачковська стала наймолодшою авторкою Рівненщини у дев'ятирічному віці, коли вийшла її перша книга «Казки на шафі». Згодом з'явилася друком друга книжка Ірини - фантастична казка «Смачна міжпланетна мандрівка». А нещодавно - і третя літературна робота - «Щелепа, у якій риба».

Після перегляду відео про дану книгу, авторка розповіла про історію написання твору, сюжет і проблематику. Це фантастично-реальна історія про підлітка в сучасному світі, про те, з якими проблемами він зіштовхується в сім'ї та школі.

Головний герой Тарас - талановитий, але сором'язливий і нерішучий хлопець. Пригоди, що трапляються на його шляху, зображують, як важко в цьому суспільстві бути самим собою, коли воно тримає тебе, як «рибу у своїй щелепі».

Оскільки у творі порушено проблеми булінгу, особистого простору дитини, то до спілкування приєднався практичний психолог закладу освіти Шевчук Віталій Ростиславович. Він допоміг підліткам детальніше зрозуміти, що таке булінг, його причини і наслідки.

Наприкінці учасники зустрічі подякували Ірині за цікаву розповідь і побажали натхнення, творчих успіхів і нових книг.

img 001img 002img 004