^Догори

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Бухович Микола Павлович

byhovich

Авторизація на сайті

Медіа-світ Березнівської ЦСПШБ

zspshb

Погода

Статистика

Порядок реагування на доведені випадки булінгу (цькування)
в Березнівському ліцеї №1 імені Миколи Буховича

1. Якщо комісія визнала, що факт булінгу підтвердився, то директор ліцею повідомляє уповноважені підрозділи органів Національної поліції України та Службу у справах дітей.

2. Комісія за результатами проведеного розслідування щодо з'ясування обставин на підставі заяви про булінг (цькування), визначених сторін булінгу (цькування), встановлених можливих причин булінгу (цькування) розробляє рекомендації для педагогічних працівників щодо освітньої діяльності з учнями, причетними до булінгу, їх батьками (особами, що їх заміняють), заходи стабілізації психологічного клімату у колективі, надання соціальних та психолого-педагогічних послуг сторонам булінгу (цькування).

Детальніше...

Порядок подання та розгляду заяв про випадки булінгу (цькування)
в Березнівському ліцеї №1 імені Миколи Буховича

1. Заява подається у письмовому вигляді на ім'я директора ліцею відповідно до Закону України «Про звернення громадян». Право подати заяву мають здобувачі освіти, їх батьки, педагоги, інші учасники освітнього процесу. Заява заповнюється державною мовою, розбірливим почерком. Виправлення не допускаються. У заяві необхідно вказати: прізвище, ім'я, по батькові заявника, адресу фактичного проживання, контактний телефон; статус (постраждалий чи свідок булінгу); навести розгорнутий виклад фактів; інформацію щодо джерела отримання інформації; тривалість; дата подання заяви та особистий підпис.

2. Відповідно до заяви директор ліцею видає рішення про проведення розслідування із визначенням уповноважених осіб. Уповноважена особа за реалізацію норм законодавства у сфері запобігання та протидії булінгу (цькуванню) в закладі освіти призначається директором з числа своїх заступників.

Детальніше...

Правила поведінки здобувача освіти
в Березнівському ліцеї №1 імені Миколи Буховича

1. З'являтися в заклад освіти за 10-15 хвилин до початку занять, зайняти своє робоче місце, підготувати все необхідне навчальне приладдя до уроку.

2. Виконувати вимоги освітньої програми (індивідуального навчального плану за його наявності), дотримуючись принципу академічної доброчесності, та досягти результатів навчання, передбачених стандартом освіти для відповідного рівня освіти.

3. Поважати гідність, права, свободи та законні інтереси всіх учасників освітнього процесу, дотримуватися етичних норм. Насильство, булінг (цькування) є неприпустимими формами поведінки у закладі освіти та за його межами.

Детальніше...

В Україні запроваджено відповідальність за цькування підлітків

8 грудня 2018 Верховна рада ухвалила законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)».

Він стосується дошкільнят, школярів, студентів профтехнічної освіти та вишів, вчителів у дитсадках та школах, і педагогів у закладах вищої освіти. А також науково-педагогічних працівників та усіх учасників освітнього процесу, батьків у тому числі.

Детальніше...