^Догори

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Бухович Микола Павлович

byhovich

Авторизація на сайті

Медіа-світ Березнівської ЦСПШБ

zspshb

Погода

Статистика

Його слово – правдиве.
Його слово – пророче.
Його слово – вісне.

У перші березневі дні ми знову згадуємо великого сина нашого народу - Тараса Шевченка. 209 років минуло з дня народження поета, проте і нині живе під сонцем України Кобзареве слово, слово великої, непогасної любові до свого народу, своєї землі.

З нагоди 209-ї річниці від дня народження величної особистості в історії України - Т.Г.Шевченка учні 6-В класу осучаснили творчість Пророка - провели квест- гру «Лине пісня Кобзаря» та вчилися створювати електронний посібник «Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття» (вчитель української мови та літератури Чернюшок Н.В.).

Учні 9-В класу (вчитель Корницька О.З.) підготували усний журнал «Тарас Шевченко – геніальний поет, мислитель, пророк національного відродження України», в ході якого ознайомилися із цікавими фактами про життєвий та творчий шлях Кобзаря, декламували вірші поета.

Класний керівник 6-Б класу Сухляк Г.І. підготувала із учнями час спілкування «Шевченко - для усіх століть». Ліцеїсти наголосили на тому, що сьогодні слова Кобзаря зазвучали з новою актуальністю і силою. Шестикласники продемонстрували своє уміння «ввійти» в образ героїв сценки « Як малий Тарас мандрував», взяли участь у літературній вікторині « Що я знаю про Кобзаря», пригадали життєвий і творчий шлях Т. Шевченка.

З учнями 10-В класу вчитель української мови та літератури Боровець Н.В. на дистанційному уроці провела усний журнал «Нас єднає Тарасове слово», метою якого було поглибити знання учнів та виявити повагу і любов до Кобзаревого слова.

Бібліотекар ліцею Брончук О.Ю. і вчитель української мови та літератури Боровець Н.В. разом з учнями 9-А класу провели вікторину знавців життя і творчості Т.Г.Шевченка «Гордість України». Діти висловлювали власні думки, декламували його твори, а також довели, що Тарас Шевченко є символом незламності духу, патріотизму й щирої любові до України.

У 7-А та 8-В класах вчителем української мови та літератури Бондарчук О.В. було проведено вікторину «Чи знаєш ти Шевченка?». Учні із захопленням відповідали на запитання та дізнавалися цікаву інформацію. Найактивніші діти отримали грамоти та сертифікати.

Ліцеїсти взяли участь у конкурсі читців-декламаторів «Живи, Кобзаре, в пам'яті людській», у написанні есе «Єднанням сильні!», в інтернет-фестивалі учнівської творчості «Мій улюблений твір Т.Г. Шевченка». Класні керівники 5-11 класів провели з учнями час спілкування «Тарас Шевченко – геній українського народу».

Ми починаємо новітню історію України, яку ніхто не зможе переписати чи знищити з пам'яті наших нащадків. Нехай гордий український дух Великого Кобзаря перебуває завжди з нами! Нехай вогонь його слова запалює в наших душах Віру, Надію, Любов до рідної землі і свого народу! І нехай вкотре збудуться пророчі слова Кобзаря:

І на оновленій землі
Врага не буде, супостата,
А буде син і буде мати,
І будуть люди на землі!