^Догори

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Бухович Микола Павлович

byhovich

Авторизація на сайті

Медіа-світ Березнівської ЦСПШБ

zspshb

Погода

Статистика

З 6 по 17 червня 2022 року здобувачі освіти Березнівського ліцею №1 (Ниймет Марія (6-А), Примак Меланія (6-А), Ковальова Адріана (6-Б), Лейченко Дарина (6-А), Селях Анастасія (6-А), Карпович Ладомира (5-А), Наумчук Валерія (5-А), Семенович Софія (6-А)) взяли участь у 2-тижневій програмі обміну від GoGlobal під назвою «UKRAINE is the capital of GREAT PEOPLE» у форматі літнього онлайн табору, в якому діти віртуально подорожували та знайомилися з однолітками з різних куточків України. До проєкту GoCamp приєдналося 300 шкіл та більше 70 іноземних та українських волонтерів. Табір модерували вчителі англійської мови Матяшук Ольга Іванівна та Мартинчук Марія Григорівна, які пройшли відповідні тренінги та підготовку.

Протягом двох тижнів кемпери працювали над 4 темами: «People» («Люди»), «Communities» («Міста та села»), «Culture» («Культура») та «Dreams» («Мрії»). З кожної теми на учасників чекали круті челенджі: малювали комікси, розробляли стікер-паки для Telegram, робили постери й меми та навіть зняли відео у TikTok. Діти опанували такі інтерактивні платформи як Mentimetre, Canva, Pixton, Chatter Pix, Meme Generator.

Детальніше: УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ ОБМІНУ ВІД GOGLOBAL «UKRAINE IS THE CAPITAL OF GREAT PEOPLE»

IMG-75539c58467

З 18 жовтня по 12 листопада 2021 року учні 10-А та 10-Б класів ліцею: Вікторія Ципан, Марта Сульжик, Захар Клійчук, Аліна Антонець, Назарій Лафета, Вікторія Власюк та Олег Бондаренко взяли участь у проєкті GoCamp (цього разу Business Camp), що реалізується спільно з Київстар і Global Office в інтерактивному он-лайн форматі. Керівник команди – Григорій Дежнюк, директор ліцею, модератор команди – Марина Рубінс, заступник директора з навчально-виховної роботи.

Детальніше:  НАВЧАЄМОСЯ ПІДПРИЄМНИЦЬКІЙ ДІЯЛЬНОСТІ

1

З 28 вересня по 16 жовтня 2020 року учні 9-10-х класів Березнівського ліцею № 1 брали участь у міжнародній програмі «GoCamp AfterSchool online», яка є найбільшою освітньою волонтерською програмою в Східній Європі, в котрій волонтери з усієї планети навчають школярів іноземним мовам та відкривають світ для дітей з різних куточків України.

Учителі англійської мови: Матяшук О.І., Боймиструк Н.В., Петренко А.І. — ментори програми, працювали разом із чудовим волонтером з Канади Доном Сірко, який має українське походження.

Детальніше: «GOCAMP AFTERSCHOOL ONLINE»