^Догори

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Бухович Микола Павлович

byhovich

Авторизація на сайті

Медіа-світ Березнівської ЦСПШБ

zspshb

Погода

Статистика

Сьогодні, 06 грудня, у ліцеї відбулося відкриття меморіальних дошок на честь випускників нашого закладу Володимира Рудика та Валерія Друзя, які загинули під час виконання бойового завдання щодо захисту територіальної цілісності і незалежності України у 2022 та 2023 роках відповідно.

Рудик Володимир Олександрович народився 26 січня 1974 року, до 1991 року навчався у Березнівській загальноосвітній школі №1, а далі продовжив навчання на економічному факультеті Рівненського інституту інженерів водного господарства.

Працював головним податковим інспектором Березнівської державної податкової інспекції, був економістом на Моквинській паперовій фабриці, та економістом у м. Києві.

Друзь Валерій Іванович народився 02 жовтня 1980 року. Після закінчення навчання у Березнівській загальноосвітній школі №1 продовжив здобуття освіти у Березнівському лісовому коледжі, а згодом – закінчив Національний аграрний університет за спеціальністю «Лісове господарство» у м. Києві.

img 06122023 01

З перших днів війни воїни були направлені для участі у заходах, необхідних для оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави, до військових частини Збройних Сил України.

Володимир Рудик загинув 20 квітня 2022 року, виконуючи бойове завдання щодо захисту незалежності України на Харківщині. Поховали Володимира Олександровича на кладовищі у м. Костопіль поряд з іншими воїнами небесного легіону. Нагороджений орденом «За Мужність» ІІІ ступеня (посмертно).

Серце воїна Друзя Валерія Івановича, перестало битися 05 вересня 2023 року у лікарні ім. Мечникова у м. Дніпро від отриманих поранень в ході бойових дій 20 серпня 2023 року східніше населеного пункту Роботине Запорізької області.
Похований 10 вересня 2023 року на Алеї Слави міського кладовища в урочищі «Лукавець».

Право відкрити меморіальні дошки було надано рідним героїв.

img 06122023 08

До присутніх звернувся Березнівський міський голова Руслан Пилипчук.

Настоятель Свято-Покровської парафії м. Березне, Благочинний Березнівського Благочиння Православної церкви України отець Мирослав освятив щойно відкриті меморіальні дошки та відслужив панахиду за загиблими.

img 06122023 10

Хвилиною мовчання всі присутні вшанували пам'ять загиблих захисників України та поклали квіти до меморіальних дошок.

Сьогодні на фасаді Березнівського ліцею№1 з'явилися дві меморіальні дошки нашим випускникам, Героям-захисникам України Володимиру Олександровичу Рудику та Валерію Івановичу Друзю, які будуть нагадувати нам про війну, про високу ціну свободи та незалежності, про материнське й людське горе...

У скорботі схиляємо голови. Вічна пам'ять і слава українським воїнам, які захищали кожного з нас та віддали своє життя за світле майбутнє України.

Герої не вмирають.