^Догори

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Бухович Микола Павлович

byhovich

Авторизація на сайті

Медіа-світ Березнівської ЦСПШБ

zspshb

Погода

Статистика

Напередодні 67 випускників 11-тих класів отримали свідоцтво про повну загальну середню освіту. Тішимося, що цього року 11 випускників а саме: АНТОНЕЦЬ Аліна, БОРОВЕЦЬ Ольга, ЄВТУШОК Дарина, КОНДРАТЮК Ангеліна, МУДРА Анна, РАДЧУК Валерія, РОМАНЮК Каміла, СУЛЬЖИК Катерина, ТКАЧ Катерина, ШНАЙДЕР Дарина нагороджені золотою медаллю «За високі досягнення у навчанні», а ВЛАСЮК Вікторія – срібною медаллю «За досягнення у навчанні».

А ще серед наших випускників успішні учасники міжнародних освітніх проєктів. Так, КАРДАШ Микола за підсумком участі в освітньо-дослідницькій програмі «Futurum 2020», яка реалізується Baltic Institute of Mathematics (Польща) та Gron Futurum (Швеція) у співпраці із Student Way (Україна), отримав запрошення на навчання у престижні вищі навчальні заклади Європи.

img 001

КРОЛЬ Денис та ГАЛАГУЗ Богдан завершили програму участі в освітньому проєкті «Паспорт Кар'єри», який реалізовувався під патронатом голови Рівненської ОДА КОВАЛЯ Віталія та начальника Департаменту освіти і науки Рівненської ОДА КОРЖЕВСЬКОГО Петра. Богдан та Денис отримали сертифікати, що дасть їм змогу перейти до основної фази проєкту і стати професійними фахівцями у сфері ІТ-технологій.

Є серед випускників і успішні спортсмени: ДЕНИСЕНКО Максим, який досяг гарних успіхів у біатлоні, СУЛЬЖИК Марта та ЦИПАН Вікторія, які неодноразово блискуче виступали у змаганнях з волейболу, ДРАГАНЧУК Назар, без якого не відбувалися волейбольні батли.

Наші щирі вітання, ви – молодці!

img 005

Шановні випускники, трудовий та учнівський колективи Березнівського ліцею №1 імені Миколи Буховича вітають вас із закінченням навчання у школі!

Бажаємо кожному з вас упевненості у собі, у власних силах, непохитно вірити у свій успіх, у свою велику мету, у свою долю! Нехай всі ті знання і навички, що ви отримали в ліцеї, стануть міцним фундаментом для подальших звершень, а люди, які були з вами всі ці роки, надовго залишаться в серці кожного.

Взявши з собою мрію та теплі дитячі спогади, сміливо крокуйте життям, удачі, успіхів, нових сподівань на вашому життєвому шляху!

Хай вам у всьому допомагає удача і наполегливість, підтримка близьких людей і відмінний настрій! Миру та Перемоги нам усім!

img 002img 004img 006img 007img 008