^Догори

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Бухович Микола Павлович

byhovich

Авторизація на сайті

Медіа-світ Березнівської ЦСПШБ

zspshb

Погода

Статистика

В Україні, починаючи з 2008 року тиждень, який містить у собі 10 грудня – День прав людини, офіційно вважається тижнем права. Саме у цей день Генеральною Асамблеєю ООН було прийнято у 1948 році Загальну декларацію прав людини.

Метою свята є підвищення рівня освіченості громадян у своїх правах та виховання поважного ставлення до прав інших громадян.

До Дня захисту прав людини у ліцеї відбувалися заходи в рамках Всеукраїнського тижня права уроки, бесіди, виховні години, щоб повідомити учням якнайбільше корисної інформації.

Вчитель правознавства Походзіло В.О. разом з учнями 10 - х класів провели відкритий урок з громадянської освіти «Демократична держава та її цінності».

img 004

Ліцеїсти обговорили основні складники демократої держави є демократичні цінності (ідеали), демократичні принципи та демократичні інститути.

Зокрема на таких цінностях як вільна, активна й відповідальна особистість, свобода, рівність, справедливість, обмеженість державної влади, та на таких принципах як верховенство закону, конституціоналізм, незалежність судочинства, свобода слова й совісті, представництво громадських інтересів, соціальний порядок та безпека й інші.

img 005

Учні сформували розуміння демократії як живої справи громадян, якою вони повинні займатися заради гідного й розумного влаштування свого життя, збереження гідності й свободи, стабільності й спокою.

Сама по собі демократія в Україні є важливою і загальновизнаною цінністю.

img 002