^Догори

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Бухович Микола Павлович

byhovich

Авторизація на сайті

Медіа-світ Березнівської ЦСПШБ

zspshb

Погода

Статистика

3 грудня виповнилося 300 років від дня народження Григорія Сковороди – видатного українського філософа, богослова, поета, педагога. Його постать є унікальною для України. Вічний мандрівник, безсрібник, Сковорода не лише лишив у спадок нащадкам свої твори та роздуми, але й дав рідкісний приклад життя людини, яка дозволила собі жити за покликом душі і навчала того ж інших. Він обрав стежку мандрівника і протягом 25 років побував у багатьох містах і селах України, проповідуючи свої ідеї та світогляд: прославляв природу, волелюбність людини.

До 300-річчя великого філософа у нашому ліцеї вчителі української мови та літератури Боровець Н.В. та Сухляк Г.І. організували та провели виховний захід з учнями 10-А та 10-В класів на тему: Григорій Сковорода – це втілення духу і мудрості України.

img 1234

Учениці 7-А класу Гасанова Суламіта-Ангеліна та Бадаліс Марта під керівництвом вчительки української мови та літератури Лапацької Г.Т. презентували відеороботу на вірш поета «Чим зайнятий тепер твій меткий розум».