^Догори

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Бухович Микола Павлович

byhovich

Авторизація на сайті

Медіа-світ Березнівської ЦСПШБ

zspshb

Погода

Статистика

Традиційно в Україні навесні проходить Всеукраїнський тиждень дитячого читання. У перенасичений інформацією час свято набуває особливого значення: допомагає дітям відчути радість спілкування з книгою, нагадує дорослим про значення друкованого слова у дитинстві, привертає увагу до проблем дитячого читання.

Книга – мудрий друг, який не вміючи говорити, розповідає про незвичайні пригоди і подорожі, чудеса та навколишній світ. Скільки дивовижних таємниць відкривається нам завдяки книгам! На Книжчині іменини «Книга – найцінніший скарб» були запрошені усі першокласники гімназії.

Діти поринули в дивовижний світ ― у світ книжкової мудрості, в океан книжкових пристрастей і подій. Людина яка любить і вміє читати – щаслива людина. Кругом неї завжди багато розумних, добрих і вірних друзів. Ці друзі – книги... Гостями на святі були казкові герої: Попелюшка і Чарівниця, баба Яга і Карлсон, а також Незнайко і Нечитайло, які зрозуміли, щоб про все знати, треба більше книжок читати. Першокласники також мали змогу побачити учня давньоєгипетської школи, фараона, монаха та першодрукаря і дізнатися про те, як на світ з'явилася книга.

Свято «Книга – найцінніший скарб» було підготовлене завідуючою бібліотекою В.С. Дзюбак та учнями 2(6)-В класу (класний керівник Л.Є. Філімонова). Діти блискуче зіграли свої ролі, особливо слід відзначити артистизм Тишковця Назара (Нечитайло), Кожушок Віки (Марійка), Свиридюк Софійки (баба Яга), Мельника Іллі (фараон), Миронця Артема (Незнайко).

З нагоди Всеукраїнського тижня дитячого читання кращим читачам бібліотеки Березнівської гімназії були вручені подяки.