^Догори

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Бухович Микола Павлович

byhovich

Авторизація на сайті

Медіа-світ Березнівської ЦСПШБ

zspshb

Погода

Статистика

З'явився новий інструмент для повідомлення про випадки цькування у школі. На сайті «Автоматизованого інформаційного комплексу освітнього менеджменту» (АІКОМ) можна анонімно або відкрито повідомити про випадки булінгу серед учасників освітнього процесу, щоб допомогти запобігти подальшим правопорушенням.

Для дітей: можливість подати заяву анонімно або відкрито.

Для батьків: бажано вказати свої дані для ефективного розгляду звернення.

Інформація про заяву є конфіденційною і буде доступною лише директору школи та представникам поліції. Зареєстроване звернення буде передане до поліції, яка проведе необхідну перевірку аби захистити права дитини.

Щоб повідомити про булінг, достатньо зайти на сайт АІКОМ за посиланням https://aikom.iea.gov.ua/ і натиснути кнопку «Повідомити про булінг».

Давайте разом забезпечимо безпечне навчальне середовище для наших дітей!

img9

Турбуючись про дітей, які страждають від наслідків війни в Україні, МОН у співпраці з дитячим психологом підготувало серію інформаційних матеріалів «Психологічна турбота від Світлани Ройз».

На допомогу батькам та вчителям створено відеоінструкції та інфографіки, які містять рекомендації та практичні поради для батьків, що наразі:

  • перебувають з дітьми в бомбосховищах та укриттях;
  • пересуваються в інші міста;
  • залишаються вдома та чекають на повернення рідних-героїв із зони бойових дій.

Ці відео – швидка «психологічна» допомога для дітей. Для них створено окрему сторінку на офіційному сайті МОН та на Youtube-каналі МОН.

Проблема профілактики насильства залишається актуальною у зв'язку з динамічними змінами соціокультурної ситуації та специфічними тенденціями в житті сучасного суспільства.

Серед питань, які варто постійно тримати в полі зору є: насильство, довготривалі агресивні прояви та третирування у міжособистісних стосунках, здійснюваних самими дітьми відносно одне до одного. За своєю сутністю третирування - це специфічна форма агресивної поведінки, при якій сильніший (авторитетний) здобувач освіти (або група) систематично переслідує іншого (слабкого, аутсайдера). Ситуація третирування не обмежується лише ролями «агресора» та «жертви», вона залучає інших однокласників, роблячи їх активними або пасивними учасниками цих відносин. Такі стосунки отримали назву шкільний булінг, розповсюдження якого упродовж останніх років визнано в освітній практиці та є соціальною проблемою.

Детальніше: ВЧИМОСЯ ЖИТИ…