^Догори

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Бухович Микола Павлович

byhovich

Авторизація на сайті

Медіа-світ Березнівської ЦСПШБ

zspshb

Погода

Статистика

Сьогодні Березнівський ліцей № 1 є частиною спільноти EUniWell.

 • Хто такий EUniWell?
 • Як утворений EUniWell?
 • Як позиціонує себе EUniWell?
 • Що попросив Президент України Володимир Зеленський у EUniWell?
 • Як ми стали частиною спільноти EUniWell?

Все це дивіться і читайте у відео.

Спільні цінності та відкриття нових захоплюючих можливостей дозволять зблизити Європейський освітній простір та спільно формувати майбутнє, приділяючи більше уваги загальному благополуччю.

Рухаємося тільки вперед!

Нещодавно учні нашого ліцею поділилися досвідом участі в освітньо-дослідницькій програмі «Futurum 2020», яка реалізується Baltic Institute of Mathematics (Польща) та Gron Futurum (Швеція) у співпраці із Student Way (Україна).

Учні розповіли:

 • як дізналися про Програму «Математичний міст без кордонів»;
 • які завдання отримують та як проходить навчання;
 • чим відрізняються завдання Програми від шкільних завдань з математики;
 • з дітьми яких міст України вдалося познайомитися;
 • висловили свої побажання майбутнім учасникам Програми;
 • та ще багато цікавого.

Більше дивіться у відео. Інтерв'ю проводить МАТЯШУК Ольга Іванівна, вчитель англійської мови.

Приємного перегляду.

05 травня 2023 року відбулася чергова зустріч з учасниками освітньо-дослідницької програми «Futurum 2020», яка реалізується Baltic Institute of Mathematics (Польща) та Gron Futurum (Швеція) у співпраці із Student Way (Україна) та педагогами, які забезпечують фахову підтримку учнів – вчителями англійської мови, математики, фізики та інформатики.

Обговорили особливості навчання за Міжнародною програмою «Futurum 2020», особливості навчання влітку, організацію взаємодії між учасниками Програми та як підготувати успішний грантовий проєкт міжнародного рівня.

Учні також висловили свої перші враження від участі в даній Програмі.

Наш ліцей став учасником освітньо-дослідницької Програми «Futurum 2020», яка реалізується Baltic Institute of Mathematics (Польща) та Gron Futurum (Швеція). Програма призначена для учнів 5-11-х класів, які цікавляться математикою, фізикою та інформатикою. Відбір пройшли вже більше 10-ти наших ліцеїстів. Особливість даної Програми полягає в тому, що її реалізація відбувається англійською мовою. Програма «Futurum 2020» стимулює учнів до поглибленого вивчення англійської мови і точних наук та створює підгрунтя для дуже привабливих перспектив.

З метою поглиблення взаєморозуміння, а також розвитку Міжнародного співробітництва з нашими освітніми партнерами, учня 11-А класу Миколу КАРДАША було запрошено на день відкритих дверей у державний університет, що у м. Смоланд, південній провінції Швеції. Поїздка відбувалася з 20 по 24 березня у супроводі Ірини КАРДАШ, консультанта ЦПРПП Березнівської міської ради, мами учня, та Ольги МАТЯШУК, вчителя англійської мови. Учасникам поїздки вдалося ще відвідати університети, що у м. Карлскруні та м. Векше за сприянням та особистим супроводом Єжи СМІТА, Президента Балтійського інституту математики.

Це тільки початок нашої співпраці. Попереду спільні освітні ініціативи, нові зустрічі та знайомства.


Лист Департаменту освіти і науки РОДА щодо освітньо-дослідницької програми «Futurum 2020», яка реалізується Baltic Institute of Mathematics (Польща) та Gron Futurum (Швеція) у співпраці із Student Way (Україна).


Лист-погодження Управління Міжнародного співробітництва та Європейської інтеграції РОДА щодо укладання договору між Березнівським ліцеєм № 1 та Балтійським інститутом математики.


ДОГОВІР між Березнівським ліцеєм №1, Березне, Україна та Балтійським інститутом математики, Варшава, Республіка Польща про співробітництво в галузі освіти і науки.