^Догори

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Бухович Микола Павлович

byhovich

Авторизація на сайті

Медіа-світ Березнівської ЦСПШБ

zspshb

Погода

Статистика

Вони складуть конкуренцію і впевнено йтимуть за чемпіонством: саме так можна сказати про наших ліцеїстів, вихованців дитячо-юнацької спортивної школи нашого міста та інших спортивних установ, які нещодавно, досягли нових спортивних висот.

ДЕНИСЕНКО Максим (учень 11-А класу) у юнацькому Чемпіонаті України з біатлону, що проходив на Львівщині наприкінці 2022 року, показав гарні результати у спринті.

img 002

ДЕНИСЕНКО Антон (учень 8-Б класу) та ЦИПАН Давид (учень 10-Б класу), неодноразові переможці змагань із плавання, Майстри спорту України, вкотре блискуче виступили на Чемпіонаті України з плавання серед молоді та юніорів, який у період з 20 по 25 лютого проходив у м. Бровари, здобувши золоті, срібні та бронзові нагороди у змаганнях на різні дистанції.

img 001

КАРПЕЦЬ Олег (учень 9-В класу) у м. Гоща у Чемпіонаті Рівненської області зі змішаних єдиноборств (ММА) – 2023 посів почесне призове місце.

img 007

КІСІЛЬЧУК Артем (учень 8-Б класу), ПРИХОДЬКО Артур (учень 8-Б класу), ЯКИМЕЦЬ Станіслав (учень 10-В класу), виступивши у складі збірної команди спортивної школи, перемогли у фінальному матчі Рівненської області з баскетболу серед юнаків 2008 року народження, отримавши нагороди та пам'ятні грамоти.

img 004

ГУЛІЙ Дмитро (учень 8-Б класу) та ГОЧ Вадим (учень 7-В класу) здобули перемогу у відкритих обласних змаганнях (західна зона зональних змагань Чемпіонату України серед кадетів (2006-2007 роки народження)) з боротьби від Асоціації спортивної боротьби Рівненської області.

img 005img 006

Як без дівчат, ми також в темі: РАЧКОВСЬКА Ірина (учениця 7-Б класу) 26 лютого поточного року виборола абсолютну перемогу у відкритому чемпіонаті з важкої атлетики «Юні Олімпійські надії», а ДРАБИЧ Мар'яна (учениця 10-А класу, яка на даний момент поєднує також навчання у закладі освіти у Польщі), 25 лютого у м. Люблін у змаганнях з плавання GRAND PRIX отримала підтвердження почесного звання «Майстер спорту України».

img 008img 009

Щиро розділяємо радість батьків та успіх тренерів. Бажаємо хороших тренувань, отримувати заряд позитивних емоцій, бадьорості та оптимізму задля підкорення нових спортивних та життєвих висот!

Впевнено тримаємо наш освітній стрій та крокуємо разом до Перемоги!