^Догори

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Бухович Микола Павлович

byhovich

Авторизація на сайті

Медіа-світ Березнівської ЦСПШБ

zspshb

Погода

Статистика

Шкільні екскурсії – це ті події, які пізніше згадуються все життя. Цікавою і змістовною була поїздка учнів 10–Б, В, 9–В класів разом з класними керівниками Юсенко А.М., Юсенко І.А., Сидорчук Г.А. та організаторами екскурсії – вчителькою англійської мови Філімоновою Т.Д. і директором Березнівського краєзнавчого музею Трохлюк Н.О. до славетного міста Львова.

Екскурсія розпочалася відвідинами Підгорецького замку – архітектурної пам'ятки пізнього Ренесансу. Цікавим продовженням подорожі стала прогулянка центральним майданом у Львові, який є історичним серцем сучасного міста. Діти із захопленням слухали розповідь екскурсовода. Відвідали одну з найцінніших історико-архітектурних пам'яток Львова – церкву Святого Андрія. Також побували у "Львівському підземеллі", Будинку вчених. Поглянули на місто з висоти пташиного польоту, відвідавши оглядовий майданчик у центрі міста.

Цікавим завершенням подорожі стали відвідини "Майстерні шоколаду" та "Майстерні карамелі". Старі вулички міста справили на всіх учасників поїздки приємне враження.

З гарним настроєм і великою кількістю львівських смаколиків ми повернулись додому.

View the embedded image gallery online at:
http://bl1.rv.ua/index.php/969-to-lviv#sigFreeId74baaf0979