^Догори

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Бухович Микола Павлович

byhovich

Авторизація на сайті

Медіа-світ Березнівської ЦСПШБ

zspshb

Погода

Статистика

Цьогоріч День Гідності та Свободи відзначається на тлі повномасштабного вторгнення росії. Україна знову бореться за свою свободу та незалежність, захищаючись від агресора. До Дня Гідності та Свободи ми підготували та провели низку інформаційних заходів, покликаних вкотре підкреслити героїзм, патріотизм та самовідданість нашого українського народу.

Перший урок для всіх здобувачів освіти нашого ліцею розпочався виконанням Державного Гімну України. Учні 11-тих класів разом з учителями історії Гуменюк О.В. та Туз О.А. підготували та провели Уроки мужності та інформаційні хвилинки для п'ятикласників.

А для учнів 5-Б класу це був особливий день. Напередодні, будучи у відпустці, тато учня нашого закладу, Кукла Микола Володимирович, передав прапор із зони активних бойових дій (м. Бахмут). Синьо-жовтий стяг був підписаний його побратимами 30 ОМБр. Учні з гордістю прийняли цей дарунок від захисників, як символ боротьби і незламності нашої країни.

Також, ми долучилися до загальнодержавного флешмобу «Жовта стрічка» на підтримку українців, які чинять опір на тимчасово окупованих територіях.

Вистояли на Майдані – переможемо у війні! Все буде Україна!

СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!