^Догори

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Бухович Микола Павлович

byhovich

Авторизація на сайті

Медіа-світ Березнівської ЦСПШБ

zspshb

Погода

Статистика

Сьогодні маємо завершальний етап виборчої кампанії на посаду Президента Ради ліцею – його представлення. Ним став учень 10-А класу – Мельник Ілля.

У виборчих перегонах брали участь: Примак Меланія, учениця 7-А класу, Минюк Анна, учениця 7-Б класу, Гонта Христина, учениця 9-В класу, Свиридюк Софія, учениця 10-В класу.

Відповідно до Положення про учнівське самоврядування, кандидати на посаду оприлюднили свої передвиборчі програми та відеозвернення, провели передвиборчу агітацію, розміщену на нашому офіційному Ютуб-каналі.

Приємно, що усіх їх об'єднали активна життєва позиція, оптимізм, бажання приймати важливі для життя ліцею рішення, а також підтримка партнерства у закладі.

Колектив нашого ліцею щиро вітає Іллю з перемогою! Впевнені, що попереду у нас багато задумів, планів, заходів, які буде реалізовано. Неабияку увагу ми приділимо розвитку спортивних ініціатив, популяризації здорового способу життя, підтримці креативних ідей. Отже, мотивуємо, співпрацюємо, координуємо, творимо. Буде круто і цікаво!

Трішки інсайдерської інформації про нашого Президента: ну дуже цікавиться спортом, любить подорожувати, поціновувач східних фентезі, мега товариський та комунікабельний.

Щиро дякуємо всім, хто приймав участь у виборах, вболівав, переглядав відеопрограми, ставив лайки, підписався на нас у соцмережах.

Впевнено тримаємо наш освітній стрій! Разом до Перемоги!

DSC 4714DSC 4707DSC 4701