^Догори

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Бухович Микола Павлович

byhovich

Авторизація на сайті

Медіа-світ Березнівської ЦСПШБ

zspshb

Погода

Статистика

25 березня 2022 року відбулася онлайн зустріч із канадським волонтером Доном Сірко, в якій взяли участь вчителі англійської мови та здобувачі освіти Березнівського ліцею № 1. Україна зараз на всіх світових шпальтах газет, тому темою спілкування було обговорення подій сьогодення.

До зустрічі приєдналися діти із внутрішньо переміщених територій: Харкова, Чернігова, Рубіжного, які поділилися своїми історіями. Також до обговорення долучилися цьогорічні випускники ліцею, плани яких змінила війна. Найактивнішими учасниками дискусії стали: Перепечай Соломія (11-Б), Кожушок Вікторія (9-А), Ципан Олександра (9-А), Мелянчук Олександра (9-Б), Беженар Софія (11-Б), Карпович Катерина (11-А). Учасники ділилися наболілим та пережитим, чим дуже розчулили волонтера. Дон Сірко, у свою чергу, розповів про своїх родичів з України та дії канадського уряду, що приймаються для допомоги нашій державі.

На завершення зустрічі волонтер висловив щирі слова підтримки, віри у перемогу та щасливе майбутнє нашого народу і що все буде Україна!