^Догори

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Початок навчання учнів в основній школі є серйозним випробуванням для всіх учасників освітнього процесу: дітей, педагогів, батьків. Труднощі, з якими стикаються учні 5 класу, пов'язані насамперед, з переходом на предметне навчання. Адже звичні вимоги одного чи кількох вчителів, змінилися великою кількістю вимог різних вчителів-предметників, зросло навчальне навантаження, застосовуються нові форми та методи навчання. Усе це впливає на успішність учнів, яка залежить як від їхніх індивідуальних особливостей та рівня готовності, так і від ефективності реалізації принципу наступності та перспективності між початковою та основною ланками освіти.

До початку 2020-2021 навчального року педагоги ознайомилися із методичними рекомендаціями Міністерства освіти та науки України, Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти щодо організації освітнього процесу у п'ятих класах загальноосвітніх навчальних закладів, новими навчальними програмами.

У Березнівській гімназії навчається 101 п'ятикласник, які були зараховані на навчання із закладів загальної середньої освіти м.Березне, с.Зірне, с.Прислуч, с.Кам'янка, для яких створено всі необхідні умови для продовження навчання в основній школі. Педагогічний супровід здійснюють класні керівники Матящук О.І. (5-А клас), Корольчук М.М. (5-Б клас), Широкова А.В. (5-В клас), Лесюк Т.В. (5-Г клас).

Здобувачам освіти у гімназії цікаво: вони прагнуть бути активними, розумними, хочуть, щоб їх побачив, оцінив новий учитель і помітив у них усе найкраще. Більшість дітей переживали перехід у основну школу, деякі пишаються тим, що вони подорослішали. Різкі зміни умов навчання, більш ускладнені вимоги - усе це є досить серйозним випробуванням.

Подоланню труднощів періоду адаптації учнів 5-х класів до навчання в основній школі сприяла цілеспрямована координація дій вчителів, їх професіоналізм та досвідченість.

Для забезпечення високого рівня знань з іноземних мов учні 5-х класів вивчають дві іноземні мови - англійську та німецьку (учні 5-А класу вивчають поглиблено англійську мову). Для учнів 5-Б класу виділено години з варіативної частини на поглиблене вивчення української мови, для учнів 5-В та 5-Г класів – на поглиблене вивчення математики.

Приємно зауважити, що із числа учнів, які завершили початкову школу на високому рівні, за результатами І семестру 2020-2021 навчального року підтвердили свої знання Бадаліс Марта, Семенович Софія, Салій Дарина, Соловей Мар'яна (5-А клас), Минюк Анна (5-Б клас), Ковальова Андріана, Радчук Олександра (5-В клас), Дорож Віктор, Іванюк Вікторія, Трофімчук Владислав, Крук Денис (5-Г клас). На високому рівні завершили перший семестр Лейченко Дарина, Селях Анастасія (5-А клас), Плескач Іван (5-Г клас). Мають достатній потенціал та можливості навчатися на високому рівні Гасанова Суламіта-Ангеліна, Безнюк Анна, Жабчик Вероніка, Луцик Олександра, Ниймет Марія (5-А клас), Потапова Валерія, Царук Аліна, Янцевич Юлія (5-Б клас), Бернацька Анастасія, Сульжик Назар (5-В клас), Кохановська Дарина, Лук'янчук Альона, Новак Євген, Прокопчук Назарій, Галагуз Станіслав (5-Г клас). На достатньому рівні навчаються 50 учнів.

Поряд з навчанням п'ятикласники беруть активну участь у позакласній діяльності:
48 учнів займаються у гуртках у районному Будинку дитячої та юнацької творчості, 6 учнів – у Березнівській музичній школі, 38 учнів – у Березнівській ДЮСШ, 1 – у комп'ютерній академії «ШАГ» (м.Рівне), 1 - у Рівненському клубі «Золота осінь» (художня гімнастика), 1 – у літературно-поетичному клубі «Юний літератор».

Тісна співпраця всіх учасників освітнього процесу є запорукою успішного навчання учнів в основній школі.