^Догори

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Бухович Микола Павлович

byhovich

Авторизація на сайті

Медіа-світ Березнівської ЦСПШБ

zspshb

Погода

Статистика

13 листопада – Всесвітній день доброти. Науковці стверджують – доброти багато не буває. Вона корисна для імунної системи, для тиску, вона допомагає людям жити довше і краще. Запаси доброти невичерпні, і при цьому перенасититися нею неможливо. Вона безкоштовна і широко доступна.

Психологічною службою гімназії було проведено тренінг «Даруй добро: що таке добро, доброта, милосердя» з учнями 7-А класу, у ході якого діти ділилися досвідом про свої добрі вчинки, давали поради, висловлювали думки.

16 листопада – день толерантності. Як стверджує ухвалена ЮНЕСКО Декларація принципів терпимості, терпимість – це те, що робить можливим досягнення миру та веде від культури війни до культури миру, терпимість – це гармонія у різноманітті. Це не тільки моральний обов'язок, але й політична та правова потреба. Пропагування терпимості має особливу важливість в сьогоднішню епоху стрімкого посилення глобалізації, мобільності та взаємозалежності.

У рамках відзначення Міжнародного Дня толерантності та з метою формування у читачів загальнолюдських моральних цінностей, задля пропаганди принципів терпимості та розвитку толерантних настанов, бібліотека підготувала тематичну виставку.

IMG-4b1051c5d9603a65c6cfc7230d00fa86-VIMG-cffcffd62e9cd084d3c86e67b70f2cb4-V