^Догори

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Бухович Микола Павлович

byhovich

Авторизація на сайті

Медіа-світ Березнівської ЦСПШБ

zspshb

Погода

Статистика

З 28 вересня по 16 жовтня 2020 року учні 9-10-х класів Березнівської гімназії брали участь у міжнародній програмі "GoCamp AfterSchool online", яка є найбільшою освітньою волонтерською програмою в Східній Європі, в котрій волонтери з усієї планети навчають школярів іноземним мовам та відкривають світ для дітей з різних куточків України. Учителі англійської мови Матяшук О.І., Боймиструк Н.В., Петренко А.І., ментори програми , працювали разом із чудовим волонтером з Канади Доном Сірко, який має українське походження.

 

IMG 001

Заняття проходили у режимі онлайн за програмами Zoom, Discord, Kahoot, Padlet та багато інших. Під час роботи табору кожен день мав свою тему, чіткий план, продумані завдання та тести у додатку Kahoot, а також використання власного серверу на Discord, що дуже важливо для захисту персональних даних, швидкості передачі повідомлень та зберігання потрібної інформації.

IMG 002

Також щодня учні мали нагоду послухати та побачити цікаві воркшопи, які відповідали темі дня та стосувалися, наприклад, розробки власних коміксів, створення ілюстрацій до книжок та стікерів до телеграму, планування та зйомки власних фільмів і так далі.

IMG 003

Щодень фінальні сесії – це презентації країн, волонтери яких брали участь у цьогорічному таборі. Наша команда побачила нове у таких країнах як Бразилія, Австралія, Індія, Франція та, звісно ж, Канаду, про мальовничу природу якої розповідав наш волонтер Дон.

IMG 004

На командних сесіях кемпери разом з волонтерами та ментором працювали над своїми власними проєктами. Діти мали можливість розвинути креативне мислення, зануритись у світ образотворчого мистецтва, стріт-арту та драматургії. Результатом проходження програми стали презентації їх власних робіт. Впродовж роботи табору наші гімназисти створили чудові колажі на тему «Мої мрії про майбутнє» і поділилися фотографіями вуличного мистецтва на віртуальній дошці Padlet.

IMG 009IMG 010

Участь навіть у такому незвичному, новому, адаптованому форматі табору – це безцінний досвід для сучасного прогресуючого педагога. Це був досвід та ще одне підтвердження того, що вивчення англійської мови в сучасному світі, як ніколи, потрібне. І це навіть не залежить від того, чи побуває хтось з нас у Великобританії чи Сполучених Штатах! Ледь не щоразу наш волонтер просив членів команди не боятися просто говорити, адже англійська мова для нього та для нас – це мова спілкування, щоб поділитися чимось новим, своєю культурою, традиціями, розповісти про ті місця, про які, можливо, ніколи й не чули.

IMG 005IMG 006IMG 007IMG 008