^Догори

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Бухович Микола Павлович

byhovich

Авторизація на сайті

Медіа-світ Березнівської ЦСПШБ

zspshb

Погода

Статистика

Березнівська гімназія у грудні 2019 року подала матеріали на участь у GoCamp, найбільшій освітній волонтерській програмі у Східній Європі, в якій волонтери з усієї планети навчають школярів іноземним мовам та відкривають світ для дітей з різних куточків України. Було подано заявку та мотиваційне відео, підготовлене гімназистами під керівництвом вчителів англійської мови, в якому аргументували, чому гімназисти повинні приїхати саме до нас.

Декілька місяців чекання – і ось довгоочікуваний лист:

Шановні колеги, ура, ура!

Ми раді вітати вашу школу серед переможців GoCamp 2020!

Нагадуємо вам, що конкуренція цього року була шалена, але ми дуже раді, що ви з нами!

Загалом ми продивилися і надихнулися 800+ вашими відео, сконтактували і поспілкувалися із 550 школами і зараз готові оголосити ще 106 шкіл, які разом із уже оголошеними першими 400 переможцями будуть запрошеними до участі у нашому тренінгу для вчителів з 23 по 26 квітня, який відбудеться у Києві.

Знайти себе у списку прийнятих шкіл ви зможете за посиланням: https://drive.google.com/file/d/17_hxY-9yP9xwM5pLDe0E4bq14PvEQiGN/view?usp=sharing.
А також на нашому сайті: http://globaloffice.org.ua  та у групі GoCamp Schools.

Наступним кроком буде ваша реєстрація на тренінг для вчителів, найближчими днями ви отримаєте лист, у якому ви знайдете посилання для реєстрації на тренінг та всі деталі щодо події.

З повагою, команда GoCamp