^Догори

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Бухович Микола Павлович

byhovich

Авторизація на сайті

Медіа-світ Березнівської ЦСПШБ

zspshb

Погода

Статистика

«Я йду до Вас, люди!
Я йду до тебе, Україно!»

25 лютого 2023 року виповнюється 152 роки від дня народження Лесі Українки - видатної української письменниці, поетеси, перекладачки та культурної діячки. З цієї нагоди у ліцеї проведено ряд заходів.

Здійснили віртуальну подорож Лесиними стежками та провели гру-вікторину "Що ми знаємо про Лесю Українку?" учні 6 - В класу (вчитель Чернюшок Н.В.).

Учитель Сухляк Г.І. з учнями 6-Б класу провела час спілкування «У її імені барви України», на якому шестикласники продемонстрували свої знання, креативність, творчість, та конкурс читців-декламаторів творів поетеси.

Учні 11-Б та 5-Г класів на дистанційних уроках з української літератури (вчитель Боровець Н.В.) познайомилися з презентацією «Ні, я жива, я буду вічно жити!», та відмітили, що Леся Українка пройшла великий шлях перемоги духу над стражданням тіла і проявами буденності життя.

Учні 8-В класу з вчителем Бондарчук О.В. взяли активну участь у мистецькому проєкті "Лесине слово у вічність". Діти дізналися цікаву інформацію про письменницю, декламували виразно поезію "Конвалія", складали сенкан та вшанували пам'ять громадської діячки.

Учениці ліцею - Анна Петрова (6-Б клас), Карина Іволга (10-Б клас) та Вікторія Кожушок (10-А клас) декламували вірші Лесі Українки.

Поетеса своїми творами і сьогодні залишається сучасною. Її поезія спонукає до вершинної досконалості, до справедливості й добра. Тож не дивно, що читачі й сьогодні можуть тамувати спрагу з джерел Лесиної поезії.